Titkárnő

Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet

Főigazgatói Kabinet

titkárnő

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Pest megye, 2100 Gödöllő, Szent-Györgyi Albert utca 4.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Gondoskodik a főigazgatóhoz érkező iratok feldolgozásáról, ügyintézéséről, továbbításáról, a titkársági ügyviteli munka ellátásáról. Szervezi a felettes vezető hivatali programjait, figyelemmel kíséri azok alakulását és a megvalósulásukhoz szükséges feltételek biztosítását. Figyelemmel kíséri és nyilvántartja a kiadott feladatok végrehajtásának helyzetét, gondoskodik a határidők és a szolgálati út betartásáról, tájékoztatás kér a kijelölt felelősöktől. Kezeli a főigazgatóhoz címzett iratokat, felügyeli az iktatást és a dokumentum továbbítást. Összegyűjti és feldolgozza a főigazgató munkájához szükséges külső és belső információkat. Gondoskodik a vezetői értekezlet és az intézetigazgatói értekezlet szervezéséről, a tárgyalások anyagainak előkészítéséről, a technikai feltételek biztosításáról. Eljár a főigazgatói titkárságvezető által eseti, vagy állandó jelleggel meghatározott ügyekben.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Középiskola/gimnázium, Érettségi,
  • Legalább 1 év titkárságon eltöltött szakmai tapasztalat,
  • MS Office irodai alkalmazások megbízható ismerete,
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy,
  • Büntetlen előélet (három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Több éves titkárságon eltöltött szakmai tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés,
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs készség,
  • Jó stressztűrő képesség,
  • Jó szervezőkészség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, végzettséget, képzettséget igazoló oklevelek másolata,
  • Nyilatkozat, melyben hozzájárul, hogy a pályázat anyagát és az ehhez kapcsolódó személyes adatait, a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. február 28.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. február 28.

Programajánló

Jelenleg nincs aktuális esemény.