Üzemeltetési munkatárs/Üzemeltetési csoportvezető

Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet

NAIK Üzemeltetési Osztály-MGI Üzemeltetési csoport

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozott idejű 3 évig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:
A vezetői megbízás határozott időre, 3 évig szól.

A munkavégzés helye:
Pest megye, 2100 Gödöllő, Tessedik Sámuel út 4.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Az MGI műszaki szempontból történő folyamatos üzemeltetésének biztosítása. Közvetlenül irányítja, szervezi és ellenőrzi az Üzemeltetési csoport munkatársainak napi feladatát. Különös tekintettel: • a kutatóintézet műszaki, fejlesztési, környezetvédelmi, munkavédelmi, tűzvédelmi valamint veszélyes hulladék kezelési feladatainak megszervezése, koordinálása és ellátása • a munka és tűzvédelmi megbízottal együttműködve felügyeli a munka és tűzvédelmi előírások betartását, naprakészségét • kutatási tevékenység műszaki feltételeinek biztosítása • szolgálati lakások és a bérbe adott épületek üzemeltetésének, állagmegóvásának biztosítása, • az üzemeltetést gátló műszaki hibák folyamatos szemle útján történő feltárása • tárgyalások lebonyolítása külsős cégek képviselőivel, rendelések, szolgáltatások megrendelésének előkészítése • műszaki és fejlesztési tervek készítése • adatszolgáltatás és javaslatok megfogalmazása az intézet vezetése felé

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Középfokú képesítés, gépész, villamos, egyéb megfelelő szakirány,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Műszaki gyakorlat - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy,
  • Büntetlen előélet.(három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Épületgépész technikusi végzettség
  • Főiskolai végzettség
  • Angol nyelvből nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
  • Vezetői gyakorlat - Legalább 1-3 év vezetői tapasztalat
  • Hasonló kutatóintézetnél, oktatási intézménynél szerzett munkapasztalat
  • Hosszabb távú szakmai tapasztalat épületüzemeltetés szakterületen

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló, felelősségteljes,pontos munkavégzés, kiváló együttműködési és kommunikációs készség,
  • Jó stressztűrő képesség,
  • Jó szervezőkészség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, végzettséget képzettséget igazoló oklevelek másolata
  • Nyilatkozat, melyben hozzájárul, hogy a pályázat anyagát és az ehhez kapcsolódó személyes adatait, pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik

A beosztás betölthetőségének időpontja:
A beosztás a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. február 21.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. február 28.

A pályázati kiírás további közzétételének helye:

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kovács Gábor nyújt, a kovacs.gabor[kukac]naik.hu e-mail címen keresztül.

Programajánló

Jelenleg nincs aktuális esemény.