Pénzügy-számviteli ügyintéző/gazdálkodási csoportvezető

Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

NAIK Gazdálkodási osztály

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:

Csongrád megye, Szeged, Alsókikötő sor 9.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

A NAIK Növénytermesztési Önálló Kutatási Osztály és a Zöldségtermesztési Önálló Kutatási Osztály gazdálkodási feladatainak folyamatos ellátása, valamint a gazdasági folyamatok ellenőrzésével kapcsolatos feladatok szervezése és irányítása a jogszabályokban és belső szabályzatokban foglaltak betartásával mindkét szervezeti egységnél. Könyvelőként a tárgyi eszköz, készlet analitika nyilvántartása, negyedéves feladása. Havi bérfeladások, a belső átvezetések és közvetett költségek felosztásának könyvelése, havi-, negyedéves és éves zárásokban részvétel. Banki utalási csomagok összeállítása, adatszolgáltatások előkészítése, egyéb aktuális pénzügyi és számviteli feladatok megoldásában való aktív részvétel.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Középfokú képesítés, gazdasági és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem feltétel),
  • Költségvetési területen szerzett – legalább 1-3 év - szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások);
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (bemutatása csak felvétel esetén)
  • Nyilatkozat, hogy a pályázó hozzájárul a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy
  • Vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség (nyertes pályázat esetén)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelő államháztartási területen (regisztráció nem feltétel);
  • Több éves költségvetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • EOS integrált rendszer felhasználói szintű ismerete

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. november 18.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Rezsabekné Kassai Krisztina nyújt, a +36 30/190-0686 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton Rezsabekné Kassai Krisztina részére a rezsabek.krisztina@naik.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. november 22.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  •  www.naik.hu - 2019. október 19.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A pályázat kiírója nyertes pályázat esetén 3 hónapos próbaidőt köt ki.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.naik.hu honlapon szerezhet.

Programajánló

Jelenleg nincs aktuális esemény.