Karbantartó

Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ

a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet

Mezőgazdasági Biotechnológiai Kutatóintézet
NAIK Üzemeltetési Osztály, MBK Üzemeltetési csoport

KARBANTARTÓ

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2100 Gödöllő, Szent-Györgyi Albert utca 4.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Épületüzemeltetési feladatok, villamos hálózati munkák és ellenőrzések, klíma berendezések ellenőrzése, karbantartása. Laboratóriumok, növényházak, állatházak technikai eszközeinek javítása, kiszolgálása. Szolgálati lakások fenntartási munkáinak elvégzése, műszaki ügyelet ellátása, részvétel anyagmozgatási munkákban.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Szakmunkásképző intézet, Villanyszerelő végzettség, épületgépész technikusi végzettség,
  • Karbantartói területen, létesítményüzemeltetésben szerzett gyakorlat - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Alap szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Büntetlen előélet
  • Bérigény megjelölése a pályázatban

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • jogosultság 290 kW feletti teljesítményű gázkazán üzemeltetésére - jartassag ipari hűtő berendezés - 1 év alatti szakmai tapasztalat,

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló, felelősségteljes, igényes, pontos munkavégzés,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, végzettséget képzettséget igazoló oklevelek másolata

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. december 31.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kovács Gábor nyújt, a kovacs.gabor@naik.hu -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton Kovács Gábor részére a kovacs.gabor@naik.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. január 10.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • naik.hu

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2019. december 11.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a munkáltató által a BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Programajánló

Jelenleg nincs aktuális esemény.